AMBULANCE ESTETICKÉ DERMATOLOGIE

FTC TERAPIE - MEZONITĚ

          (Jedná se o firemní materiál) Zobrazit fotografie » Zobrazit ceník » FTC Therapy se inspirovala v tradičním pojetí západní medicíny - liftingem pomocí nití, a orientální medicíny – akupunkturní terapií k ovlivnění a zlepšení svalových bolestí. FTC mezonitě jsou tvořeny jemnou akupunkturní jehlou, která obsahuje a vede 100% polydioxanonové vlákno, požadovaného tvaru, síly a délky. Po vpíchnutí jehly do požadované vrstvy, zůstává vlákno implantováno po vytažení jehly v místě aplikace. Tím se aktivují regenerativní procesy, mechanická stimulace a dochází ke kontrakci tkání a liftingovému účinku. Odpadá riziko zhuštění vaziva, které vzniká po aplikaci nití o větším průměru.

Často kladené otázky

Kdo je vhodný kandidát pro FTC?
Nejlepšími kandidáty jsou muži a ženy s počínajícími vráskami horních partií obličeje, poklesu ve středních partiích (tváře, obočí, dolní víčka, převisy přes kontury dolní čelisti a krku). Dvojitá brada, nosoretní valy, převisy přes konturu dolní čelisti, pokles obočí, tukové prolapsy, dvojitá brada, vrásky kolem očí, na krku, dekoltu a hluboké vrásky čela, kontury (obličej, prsa, boky, paže), snížení objemu tuku podbradek, paže, břicho – vhodná i kombinace s ostatními metodami.
Kdo zákrok provádí?
Pouze lékař s certifikací FTC Therapy.
Jak dlouho vydrží efekt?
Výsledek záleží na věku klienta v době zákroku, na stupni ochabnutí tkání, počtu použitých vláken. Vlákno se plně vstřebá po 9 měsících a kolagenová kostra může přetrvávat až 2 roky.
Jsou nežádoucí účinky?
Menšími komplikacemi mohou být dočasné otoky a modřinky. Klient může pociťovat pnutí, tah nebo může vlákno zpočátku nahmatat. Vše je dočasný efekt a vymizí samo.

SKINBOOSTER - VITAL INJECTOR SYSTEM

Mikroinjekční hloubková maska kyselinou hyaluronovou, docilující výrazné hydratace pleti, novotvorby kolagenu a elastinu, projasnění a vypnutí kůže, redukce vrásek. Výborné pro aplikace v obličeji, krku, dekoltu a hřbety rukou.
Cena ............ od 12.000 Kč


VYHLAZOVÁNÍ , VYPLŇOVÁNÍ VRÁSEK


MODELACE A ZVĚTŠOVÁNÍ RTŮ


MODELACE KONTUR LÍCNÍCH KOSTÍ , KONTUR DOLNÍ ČELISTI, KONTUR NOSA a BRADY


VÝPLNĚ JIZVIČEK PO AKNÉ

Provádíme výplňovou injekční metodou výplňovými materiály s kyselinou hyaluronovou. Je to velice efektní a okamžitě viditelná metoda vyhlazení drobných až středně hlubokých vrásek a až 70% zlepšení-vyhlazování vrásek hlubokých . U modelací obnovujeme oblé kontury v daných lokalizacích,které jsou typickým znakem mladého věku a pevné pleti, popřípadě domodelujeme to, co nám příroda nedopřála.

Efekt přetrvává minimálně 1,5 roku. Záleží ale také na věku a stavu pleti před zákrokem. Po této době ošetřená oblast nebude vypadat jako před aplikací výplně, neboť kys. hyaluronová / látka,kterou v kůži máte,ale věkem ubývá/ obnoví novotvorbu vašeho vlastního kolagenu a tím kůži aktivně zpevňuje, omlazuje. Eventuální další aplikace po uplynutí maximálního efektu jsou tedy vždy v menším rozsahu a v menším množství aplikovaného materiálu.

Cena se pohybuje dle množství a typu spotřebovaného materiálu.
 • Výplně - od 4500,- Kč
 • Modelace - od 5000,- Kč
 • Tuto metodu smí provádět výhradně lékař !

  CELKOVÉ OMLAZENÍ PLETI - REJUVENACE

  Mesotherapie - injekční - roller 1,0mm

  Jedná se o aplikaci kys. hyaluronové čisté nebo tzv. koktejlu kys. hyaluronové s aktivními peptidy a vitamíny do epidermis a dermis /střední vrstva kůže/ obličeje, krku, dekoltu,hřbetů rukou,resp.jakákoliv lokalita kůže. Dochází k tvorbě nového kolagenu, hloubkové hydrataci kůže a tím k vypnutí,omlazení,rozzáření pleti, kůže v místech aplikace.

  Injekční metoda je aplikována hlouběji-tj. do dermis- střední vrstvy kůže. Má efekt ¾-1 rok. Aplikace rollerem je povrchovější do epidermis a částečně do dermis.Efekt trvá asi ½ roku. U obou aplikačních metod efekt záleží na věku a stavu pleti,kůže před aplikací.

  Cena se pohybuje dle množství spotřebovaného materiálu, typu materiálu a typu aplikace.
  Doporučuje se aplikovat minimálně 5x v intervalu 1-2 týdny.
 • Injekční mesotherapie cena 1 aplikace od 1500,- Kč
 • Roller mesotherapie cena 1 aplikace od 1000,- Kč
 • Tuto metodu smí provádět výhradně lékař !

  BOTOX

  Injekční metoda k omezení až vymizení mimických vrásek v obličeji. Nejčastější oblasti aplikace jsou vrásky čela, vrásky mezi očima a vrásky kolem očí.

  K řešení vrásek v dolní polovině obličeje jsou vhodnější,resp.doporučovány výplňové materiály s kyselinou hyaluronovou, viz. VYHLAZOVÁNÍ,VYPLŇOVÁNÍ VRÁSEK.
  Efekt trvá maximálně 3-4 měsíce.

 • Cena se pohybuje dle množství použitého materiálu od 2500,- do 5000,- Kč.
 • Tuto metodu smí provádět výhradně lékař !
   
  KOŽNÍ AMBULANCE OSTRAVA - MEDINCENTRUM     |     2011-2014